Media Expert: rozwój od 223 placówek do ponad 460 elektromarketów w całej Polsce w ciągu 6 lat współpracy

W trakcie wieloletniej współpracy z Ambasadą, polegającej na obsłudze full-service, Media Expert wszedł do Top3 sklepów RTV/AGD w Polsce. Dodatkowa korzyść z naszych kampanii? Już wszyscy Polacy wiedzą, jak poprawnie odmieniać i wymawiać słowo „włączać”…

 

Cleo w naszej najnowszej kampanii Media Expert

Listopad i grudzień to coroczne wyzwanie dla marek działających na rynku retail. W listopadzie wszyscy komunikują promocje związane z Black Friday, a w grudniu świąteczne. Nie jest łatwo stworzyć komunikację, która wybije się w tym natłoku i zostanie zapamiętana przez odbiorców. Dlatego, poza komunikowaniem samej oferty, warto dać widzom coś więcej. Coś co zapamiętają, co zostanie z nimi dłużej, niż tylko przez parę sekund po obejrzeniu reklamy. My postawiliśmy na przeboje Reni Jusis i Boney M i przebojowość Cleo. Reklamującą Media Expert Cleo zobaczycie także na reklamach outdoorowych, we wszystkich kanałach internetowych oraz usłyszycie w radio, gdzie spotka się ze znanym z naszych reklam duetem – Barbarą i Marianem.

 

 

 

Mega przeceny

letnia kampania 2019

 

 

Prezenty Expert

Świąteczna kampania 2018

 

 

Doda

Kampania reklamowa dla Media Expert

Pierwsza zrealizowana dla Media Expert kampania wizerunkowa zapewniła marce mocne wejście na ekrany TV i do świadomości odbiorców.
Kolejne filmy zwróciły uwagę Polaków na sieć sklepów, a dzięki celebrytce tak wyrazistej jak Doda już nikt nie mógł przejść obok nich obojętnie.

 

 

 

 

Ewelina Lisowska

Kampania reklamowa dla Media Expert

Nową gwiazdą w kolejnych zrealizowanych przez Ambasadę filmach stała się Ewelina Lisowska. Śpiewany przez nią motyw muzyczny „Media Expert. Włączamy niskie ceny” zna już chyba cała Polska.

 

 

 

 

 

Włączamy niskie ceny

Efektem współpracy z Media Expert są kolejne kampanie reklamowe, w tym szereg filmów i spotów radiowych. Wszystkie spięte warstwą dźwiękową, w której Ewelina Lisowska powtarza to, o czym wszyscy słyszeli, ale z pewnością chętnie usłyszą jeszcze raz.